Usługi

Celem firmy TART jest oferowanie kompleksowych usług w zakresie walki z korozją, tak aby klient wszystkie swoje potrzeby, zapytania i wymagania dotyczące tego zagadnienia miał ujęte w jednym miejscu i u jednego dostawcy. Nasza firma jest producentem i dystrybutorem materiałów antykorozyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, najnowocześniejszemu zapleczu technologocznemu i zespołowi specjalistów nasz klient otrzyma profesjonalną obsługę w zakresie walki z korozją.

 

Opakowania eksportowe

Tart oferuje kompleksowe rozwiązania dla procesu logistycznego w szczególności dla firm zajmujących się handlem zagranicznym, których produkty są niestandardowe i wymagają specjalnego opakowania i zabezpieczenia. Oferujemy pakiet kompleksowych usług   począwszy od wstępnej analizy poprzez opakowanie produktu i jego transport. Oczywiście udzielamy gwarancji.

Doradztwo w kwestii korozji

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu specjaliści Cortec zapewniają pomoc i poradę w rozwiązywaniu wszelkich problemów dotyczących korozji. Coraz częściej możemy zapewnić naszym klientom kompleksową analizę problemów związanych z korozją w technologii produkcji, a czasem nawet całych zakładów produkcyjnych.