TART PL. Sp. z o.o.

Sídlo společnostiTART PL. Sp. z o.o. jest ściśle powiązany z czeską firmą TART s.r.o., która jest czołowym producentem i dostawcą materiałów opakowaniowych i maszyn pakujących w Europie Środkowej.

Dzięki nowoczesnym technologiom , wykwalifikowanym pracownikom i zdobytemu doświadczeniu w produkowaniu efektywnych opakowań, firma Abest zyskała wiodącą pozycję w branży materiałów opakowaniowych. TART PL. Sp. z o.o. dąży do ustawicznego rozwoju, co jest ściśle związane ze stałym monitorowaniem zmieniających się trendów i szybkim reagowaniem na potrzeby klientów. Wszystkie podejmowana działania mają na celu realizację naszej misji – oferowania profesjonalnych rozwiązań do ochrony produktów podczas procesu produkcji i dystrybucji.

W 2003 roku firma TART, z którą ściśle współpracujemy spełniła rygorystyczne warunki licencyjne i stała się wyłącznym producentem produktów CORTEC VpCI® w Republice Czeskiej. Od tamtej pory nasza firma Abest jest w stanie oferować  na rynku polskim najnowsze technologie wiodących firm w zakresie ochrony przed korozją.

Więcej informacji na temat firmy TART na  www.tart.eu.